Loading
لایت باکس و تابلو بک لایت تالمن

آسمان مجازی چیست

آسمان مجازی اصطلاحی است که در سالهای اخیر در ایران متداول شده و به نوع تازه ای از سقف های کاذب اطلاق میشود که تصاویری از طبیعت را روی خود دارند. و به این ترتیب نوعی شبیه سازی مناظر طبیعی در محیطهای بسته محسوب میشوند.
این نوع سقف تصویر دار قابلیت عبور نور را نیز دارد و میتواند توسط انواع لامپهای موجود بازار روشن شود و یا به صورت ساده و بدون روشنایی استفاده گردد.
علی رغم اینکه روشنایی پشت آسمان های مجازی می تواند از هر نوع باشد ، ما برای روشن کردن آسمان مجازی تالمن طیف چراغهای ال ای دی محصول همین شرکت را توصیه میکنیم که با ایجاد نور کاملا یکنواخت جلوه و گیرایی تصویر اسمان را صد چندان می سازند و ضمن مصرف بسیار پایین ، روشنایی مطلوب محیط را هم فراهم می آورند.
پیاده سازی با چراغهای ال ای دی سطح روشن مدل دیاموند به صورت روکار و توکار.


آسمان مجازی تالمن طیفآیا می توان سقف ها و دیوارهای یک ساختمان را به محیطی زنده و گرم تبدیل نمود؟

خاصیت آسمان مجازی تالمن طیف آوردن روح گرم و لطیف طبیعت به ساختمانهای اداری ، تجاری و مسکونی شما با استفاده از تایلهای درخشان و با کیفیت فوق العاده بالاست.
آسمان مجازی خود تحول بزرگی در معماری نوین محسوب میشود که برای ما انسانها که ساکنان طبیعی این کره خاکی هستیم شرایط و امکانات تازه ای را فراهم کرده. امروزه ثابت شده که بشر در فضاهایی که دست کم رنگ و بویی از محیط زندگی طبیعی در آن به چشم می خورد عملکرد بهتری از خود نشان میدهد ، تا اتاقهایی جعبه ای شکل با سقف و دیوار های خشک و بی روح.
در سبک معماری برگرفته از عشق به طبیعت ، مرزهای بین ساختمان و محیط اطراف آن کم رنگ تر میشوند تا با یکی شدن با طبیعت احساس آرامش را در روح انسان پدید آورد.
این نوع آرامش را همه ما هنگامی که در باغی و یا پارکی در یک شهر شلوغ قدم زده ایم خوب به خاطر داریم.
فضاها و ساختمانهایی که با این نگاه ساخته شده باشند می توانند اضطرابهای غیر ضروری و افسردگی را کاهش دهند، تاثیر مثبت بر روی رفتارهای اجتماعی انسانها داشته باشند ، باعث کوتاهتر شدن زمان بهبودی افراد گردند ، باعث بهبود بهره وری کارکنان گردند ، بهبود فروش را به همراه داشته باشند و در بهبود رشد شاخصهای آموزشی محصلین نقش مثبتی ایفا کنند.

تصور کنید تایلهای آسمان مجازی تالمن طیف با داشتن تمام مزایای فوق عمر بسیار طولانی داشته و در خلال این مدت هیچگونه هزینه تعمیر و نگهداری را نیز به مصرف کننده تحمیل نمی نمایند. نصب آنها بسیار آسان و با صرف کمترین هزینه امکان پذیر است و به آسانی هم قابل تعویض هستند.

اثر طبیعت در موارد زیر بطور علمی ثابت شده است:
- کاهش فشار خون
- کاهش اضطراب و عصبانیت
- کاهش درد
- تغییر جهت دادن افکار منفی

از این روست که آسمان مجازی تالمن طیف در مجیط های پر اضطراب مانند بیمارستانها ، کلینیکهای دندان پزشکی و محیطهای درمانی دیگر ، اتاقهای انتظار ، مهد کودکها و مدارس و لابی و سالن و حتی اتاق خواب منازل ، کاربرد فراوان دارد.