Loading
لایت باکس و تابلو بک لایت تالمن

ابتدا تصویر اسمان مجازی خود را انتخاب کنید

درست است که امروزه منابع بی منتهایی از تصاویر دیجیتال در دسترس همگان هست . اما واقعیت آن است که هر تصویری مناسب برای پیاده سازی در هر اندازه ای نیست. تالمن طیف دیتا بیس بزرگی از تصاویر مناسب اندازه های بزرگ به تفکیک موضوع دارد که به شما کمک می کند تا آسمان مجازی متناسب با سلیقه خود را بسازید. این مجموعه بسیار بزرگتر از آن است که بتوان تمام آنرا اینجا در وبسایت قرار داد. اگر علاقه مند به مشاهده مجموعه کامل عکس های تالمن طیف بودید لازم است با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت آلبوم کامل طرح ها را برای شما ارسال نمایند.
با این همه اگر عکس خاصی مورد علاقه شماست تالمن طیف سعی خواهد کرد که عکس شما را برایتان در اندازه مناسب باز تولید نماید. برای این کار ابتدا عکس مورد نظرتان را از طریق وایبر یا ایمیل برای شرکت ارسال نمایید، پس از انجام بررسی های لازم و امکان سنجی ، کارشناسان ما به شما اعلام می کنند که امکان باز تولید تصویر مورد نظرتان وجود دارد یا خیر.

لطفا توجه داشته باشید که هدف اصلی تالمن طیف همواره کیفیت بالای محصول نهایی است.پس از انتخاب عکس چه کنیم؟

حالا که تصویر مناسب را با هماهنگی کارشناسان شرکت انتخاب کرده اید باید بدانید که روش های گوناگونی برای پیاده سازی آسمان مجازی شما وجود دارد. روش هایی چون استفاده از چراغ های دیاموند طرحدار، استفاده از لایت باکس ، استفاده از تایل و پلیت ال ای دی تالمن که مستقیما روی سقف متصل می شود و یا استفاده از تایل به تنهایی .کارشناسان تالمن طیف با توجه به محل و کاربری پروژه شما ، امکانات و زیر سازی های موجود ، اندازه کار و البته بودجه تان بهترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهند داد. تا بتوانید بهینه ترین روش را برای پیاده سازی آسمان مجازی زیبای خود بیابید.

روشهای متنوعی برای نصب آسمان مجازی به شما پیشنهاد می شوددرخواست سفارش خود را ثبت نمایید:

لطفا روی حالت English تایپ کنید و CapsLock را خاموش نگه دارید. با سپاس

نام  *   A value is required.

پست الکترونیک *A value is required.Invalid format.

تلفن تماس

   متن *


A value is required.Exceeded maximum number of characters.Minimum number of characters not met.

لطفا حروف تصویر بالا را اینجا وارد کنید
A value is required.
مراحل نهایی سفارش

پس از دریافت پیش پرداخت در صورت لزوم تالمن طیف فایل نهایی شده طرح شما را در ابعاد کوچک برایتان ارسال می کند و در صورت تایید طی مدت حد اکثر یک هفته سفارش شما آماده می شود و بعد از تماس و تسویه حساب برایتان فرستاده می گردد.
لطفا دقت داشته باشید که هزینه نصب و حمل خارج از تعهد تالمن طیف است.